Jak pracujesz podczas ślubu?

Przede wszystkim dyskretnie. Staram się nie rzucać w oczy i nie ingerować w przebieg zdarzeń, dzięki czemu zdjęcia są naturalne i ponadczasowe. Jest dla mnie bardzo ważne żebyście poczuli się przy mnie swobodnie i zupełnie zapomnieli o tym, że jesteście fotografowani. Mimo, że lubię naturalne klimaty i mam wypracowany własny styl pracy to oczywiście najważniejsze jest to, że jestem na waszym ślubie dla was! Jeśli chcecie zaproponować jakiś pomysł na kreatywne zdjęcie, zrobić sobie pozowane fotografie z najbliższymi czy cokolwiek innego wam wpadnie do głowy – jasne! W tym dniu jestem do waszych usług.

^

Czy pracujesz z drugim fotografem?

Zdarza się, ale nie jest to częsta praktyka. Polecam rozważenie drugiego fotografa w sytuacji kiedy planujecie ślub większy niż 200 osób.

^

Ile kosztują Twoje usługi?

Całkowita kwota za reportaż ślubny zależy od ilości godzin, wybranego pakietu i daty. Wybierając najdłuższy 12-godzinny reportaż, jest to inwestycja na poziomie ok 5 tysięcy złotych, jeśli jednak wiecie, że nie potrzebujecie aż tylu godzin, cena znacząco się zmniejsza. Wysyłając do mnie zapytanie, otrzymacie szczegółową ofertę.  

^

Czy możemy się spotkać przed podpisaniem umowy?

Ja bym nawet powiedział, że powinniśmy! Obojętne, na żywo czy on-line – zawsze warto się spotkać. Dzięki temu będziemy mogli lepiej się poznać i przekonać się czy potrafimy sobie zaufać. Oprócz tego na takim spotkaniu opowiadam o tym jak pracuje i cierpliwie udzielam odpowiedzi na wasze wszelakie pytania. Jeśli wcześniej mieliście wątpliwości, możecie je rozwiać. Dużym plusem wynikającym ze spotkania jest to, że podczas ślubu będziecie się mniej stresować i dzięki temu, że „trochę” się już znamy, szybciej zapomnicie o tym, że was fotografuje.

Czy podróżujesz na sesje i śluby?

Oczywiście! To prawda, że najczęściej fotografuje w Warszawie i okolicach (z powodu mojego miejsca zamieszkania), natomiast nie mam nic przeciwko żeby dojechać na miejsce Waszego ślubu! Z sesjami jest podobnie, jeśli zamarzycie sobie sesję w górach, potraktuję to jako wielką przygodę, a nie przykry obowiązek. Mimo, że praca na wyjazdach wymaga poświęcenia większej ilości czasu, to cena pozostaje taka sama. Jedynie co musicie pokryć dodatkowo to koszty wyjazdu.

^

Czy robisz także sesje rodzinne lub chrzty?

Robię i bardzo je lubię! Często zdarza się, że wykonuję takie zdjęcia dla moich byłych par ślubnych. Śmiejemy się wtedy, że zostałem oficjalnym fotografem rodziny. Ponadto podejmuje się również takich wyzwań jak portrety wizerunkowe i biznesowe, sesje na rocznicę ślubu (świetny prezent dla rodziców!) czy akty.

^

Czy fotografowałeś już w tym miejscu?

Doświadczenie wynikające z fotografowania w danym miejscu, nie jest konieczne do zrobienia dobrego reportażu ślubnego. Jedną z niezbędnych umiejętności fotografa ślubnego jest bezproblemowe odnalezienie się w nowym miejscu i dostosowanie do warunków w nim panujących. Dobry i profesjonalny fotograf nie powinien mieć z tym problemu. Ja uwielbiam fotografować w nowych miejscach, z doświadczenia mogę powiedzieć, że nieznana przestrzeń wyzwala we mnie dodatkowe pokłady kreatywności. Kiedy fotografuje w miejscu mi znanym, muszę się pilnować żeby nie zamknąć się w strefie komfortu i nie powtarzać sprawdzonych ujęć.

^

Podobają nam się Twoje zdjęcia i chcemy zarezerwować termin na nasz ślub, co dalej?

Super! Wystarczy, że do mnie napiszecie, możecie skorzystać z formularza kontaktowego lub napisać bezpośrednio na mój adres mailowy – hello@fuzynski.com.