Cześć! Mam na imię Damian.

Fotografią interesuję się od 11 lat, a od 5 lat zajmuję się nią zawodowo.
Zdjęcia ślubne to pamiątka, która pozostaje w rodzinie na lata. Możliwość pracy z ludźmi, w jednym z najważniejszych w ich życiu dni, jest dla mnie dużym wyróżnieniem i odpowiedzialnością. Moim celem jest, aby zdjęcia, które Wam oddaję, przywoływały pozytywne emocje i stanowiły dla Was pamiątkę na zawsze. To dlatego lubię to, co robię. Fotografuję śluby, ponieważ uważam, że to coś naprawdę wyjątkowego. 
Moje zdjęcia to naturalność, emocje, historia i prostota. Chciałbym pokazać Wasz ślub w sposób mi bliski. Swoim zdjęciom nadaję formę reportażu. Uwielbiam chwile wypełnione szczerymi emocjami, nagłe wybuchy śmiechu, niestłumione wzruszenia i czułe spojrzenia, które tylko Wy rozumiecie. To momenty, które pokazuje na swoich fotografiach. Wierzę, że historia, którą dla Was tworzę, będzie czymś więcej niż tylko pięknymi obrazami.
Reżyserowanie wydarzeń na ślubie odbiera szansę na uchwycenie prawdziwych i spontanicznych emocji. Nie chcę ingerować w naturalny bieg wydarzeń, dlatego podczas ceremonii i zabawy weselnej staram się nie zwracać na siebie uwagi – jest to przede wszystkim Wasz dzień. Pomimo tego, że moje doświadczenie rośnie z sezonu na sezon, nie rezygnuję z pracy nad swoim warsztatem. Co roku uczestniczę w szkoleniach i konferencjach fotograficznych.

A prywatnie?

Prywatnie jestem uśmiechniętym i otwartym człowiekiem. Mieszkam w Warszawie, lecz pochodzę z małej miejscowości, do której uwielbiam wracać. Lubię słuchać ludzi z pasją. Kocham zwierzęta, a gdy mam doła, najlepszym rozwiązaniem jest kompilacja filmików z zabawnymi pieskami. Codziennie zaczynam dzień od kawy i nie wyobrażam sobie swojego życia bez podróży. To one dają mi energię na resztę roku, pozwalając doświadczać różnorodności i inności, które tak bardzo cenię.

Moje zdjęcia zostały wyróżnione przez: