Sesja wizerunkowa

Damian Fużyński fotografia biznesowa Warszawa


Czasy, w których żyjemy zdominowała kultura wizualna, a wzrokowo zdobywamy informacje o otaczającym nas świecie.. Warto więc mieć na uwadze to jak prezentuje się nasza wizytówka, szczególnie w kontekście naszego życia zawodowego. Jedną z najważniejszych rzeczy w biznesie jest Twój wizerunek. To jakie wrażenie po sobie zostawimy może zadecydować o tym, czy zdobędziemy wymarzoną pracę lub podpiszemy ważny kontrakt. Profesjonalne fotografie to również wizytówka każdej silnej marki osobistej i istotny element komercyjnego sukcesu. Zdecyduj się na sesję biznesową i zadbaj o swój wizerunek profesjonalisty! Jestem przekonany, że nie będziesz żałować tej decyzji. 
Profesjonalne zdjęcia biznesowe to nie tylko białe tło i poważne miny. W fotografii przede wszystkim cenię sobie autentyczność, nie lubię sterylnych warunków studyjnych, dlatego pracuję głównie przy naturalnym świetle. Dzięki naturalności pomogę ocieplić Twój wizerunek, a Ty całą pewnością zyskasz w oczach swoich klientów lub przyszłego pracodawcy. Fotografuje w Warszawie i najbliższej okolicy. 
Zdjęcia, które dla Ciebie wykonam idealnie sprawdzą się w różnych miejscach. Media społecznościowe, strona internetowa, CV, linkedin, wizytówka google, materiały reklamowe i wiele, wiele innych! I co najważniejsze, możesz zadbać nie tylko o swój wizerunek! Sprzedajesz jakiś produkt? Profesjonalne zdjęcia na pewno zwrócą uwagę przyszłego klienta. Jesteś producentem i chcesz się tym pochwalić? Uwiarygodnij swoją markę pokazując swój zakład produkcyjny! A może jesteś terapeutką lub terapeutą i przygotowałaś/eś świetny gabinet, czemu by tego nie pokazać? Jeśli potrzebujesz takich zdjęć, zajrzyj tutaj.

Profesjonalne zdjęcia to klucz do sukcesu

Uśmiech
Profesjonalne zdjęcia biznesowe pozwolą Ci się pozytywnie wyróżnić, a uśmiech i naturalność wzbudzą większe zaufanie wśród przyszłych współpracowników lub klientów.

Sesja wizerunkowa

Pewność siebie
Sesja wizerunkowa pozwoli Ci na zbudowanie profesjonalnej strony internetowej i dostarczy wartościowego materiału pod publikacje na przyszłym blogu lub w mediach społecznościowych. To podstawy silnej marki osobistej.

Zdjęcia biznesowe

Inwestycja w siebie
Zastanawiasz się czy Ci to potrzebne? Pomyśl o tym, jak często zdarza Ci się ocenić kogoś lub jakiś produkt tylko i wyłącznie po zdjęciach. Profesjonalna sesja biznesowa to świetna inwestycja w siebie i swoją przyszłość. Pokaż się innym z najlepszej strony!

  • zdjęcia do obróbki wybierasz samodzielnie
  • do każdego z wariantów można dobrać większą ilość zdjęć, stawka za dodatkowe zdjęcie + 25 zł
  • wystawiam faktury bez VAT

KONTAKT
hello@fuzynski.com
606 911 534
Możesz również skorzystać z formularza poniżej.