Mini sesje świąteczne

Sesje rodzinne w Iłży


Pomyśl o tym, na ilu fotografiach jesteś z całą swoją najbliższą rodziną? Żadnym? Na dwóch, ale sprzed trzech lat? Sesja świąteczna to wprost idealna okazja, aby cała Twoja rodzina nareszcie znalazła się na jednym zdjęciu w komplecie!
Garść informacji o sesjach:
W studio przygotowaliśmy dla Was dwie mini scenki świąteczne: jedną jasną z drewnianymi elementami w stylu vintage oraz drugą ciemniejszą, bardzo przytulną, z dużą ilością dekoracji w kolorze zielonym i czerwonym. Do wyboru są 3 dogodne terminy: 28.11, 12.12 oraz 19.12. Nasze studio mieści się w wynajętej kamienicy na rynku w Iłży, a na miejscu będziecie mogli skorzystać z licznych świątecznych rekwizytów. Zapraszamy! 

Wspaniała pamiątka

która nabiera wartości z biegiem lat
Fotografie to piękna pamiątka, a te rodzinne są naprawdę wyjątkowe! Im więcej czasu minie od ich zrobienia, tym nabierają większej wartości. Dlatego za 10 lat zdjęcia rodzinne będą dla Was dosłownie bezcenną pamiątką, którą będziecie oglądać ze wzruszeniem.

Świąteczne doświadczenie 

dla całej rodziny
Na miejscu doświadczycie niesamowitej atmosfery prosto ze świątecznych filmów! Będą pierniki, zapach pomarańczy i goździków, przytulne swetry, lampeczki, świeża choinka, a z głośników usłyszycie same świąteczne hity. Sesja to nie tylko fotografie, ale także wyjątkowa świąteczna przygoda dla Twojej rodziny. 

Wyjątkowy i osobisty prezent

zamiast niepotrzebnej rzeczy z Aliexpress
Zastanawiasz się, czy Ci to potrzebne? Pomyśl o tym, że zdjęcia z sesji można wykorzystać jako prezenty pod choinkę w formie foto produktów! Może zdjęcie w ramce do salonu albo do pokoju dziecka? Prezent dla dziadka i babci? Dzięki temu wspierasz lokalnych przedsiębiorców i możesz podarować swoim bliskim coś naprawdę osobistego i niepowtarzalnego! 

Zniżka dla polecających

w podziękowaniu za dobre słowo
Za każdą nową rezerwację z polecenia -50 zł od ceny pakietu otrzymają zarówno polecający, jak i osoba, której sesję polecono. Promocja obejmuje także tych, którzy są już zapisani.

  • zdjęcia do obróbki wybierasz samodzielnie
  • do każdego z wariantów można dobrać większą ilość zdjęć, stawka za dodatkowe zdjęcie to 30 zł/szt, powyżej 5 wybranych zdjęć 25 zł/szt, a powyżej 15 wybranych zdjęć stawka za dodatkowe zdjęcie spada do 22,5 zł/szt

ZAREZERWUJ TERMIN
28.11, 12.12, 19.12
hello@fuzynski.com
606 911 534
Możesz również skorzystać z formularza poniżej.