Warszawski ślub w Reducie Banku Polskiego

Warszawski ślub

Gdy wspominam ślub Justyny i Mateusza, pierwszą myślą, która pojawia mi się w głowie jest: „to był iście warszawski ślub!”. I nie jest to bynajmniej spowodowane tylko tym, że wszystko odbywało się w ścisłym centrum Warszawy. Dzień rozpoczęliśmy od przygotowań w Hotelu Warszawa, który mieści się w odnowionym budynku legendarnego „Prudentialu”. Jest to wieżowiec z lat 30. ubiegłego wieku, który podczas powstania warszawskiego trafiony został 2 tonowym pociskiem. Moment uderzenia pocisku uchwycił fotograf i jest to jedno z najbardziej ikonicznych zdjęć wojennej Warszawy. Większość z Was na pewno będzie kojarzyć to zdjęcie. Możecie też zobaczyć je TUTAJ.

Wesele w Reducie Banku Polskiego

Kolejnym miejscem na ślubnej mapie Justyny i Mateusza była Reduta Banku Polskiego, w której zorganizowano ceremonię i wesele. Budynek dawnego Banku Polskiego to z punktu widzenia historii Warszawy miejsce absolutnie wyjątkowe. To tutaj w czasie walk powstańczych jeden z oddziałów AK bronił się przed wrogiem przez dobry miesiąc! Do tej pory na elewacji budynku zachowały się liczne ślady po trafieniach pocisków. Przyglądając się tym ścianom, ma się świadomość, że to miejsce ze szczególną historią. Tego dnia czułem, że jestem fotografem ślubnym w Warszawie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Ślub z klasą

Ślub Justyny i Mateusza na długo zapadł mi w pamięć. Atmosfera gorącego lipcowego popołudnia udzielała się wszystkim, a spokój i beztroska Pary Młodej tylko to podkreślały. Ten ślub to zachwycające wnętrza Hotelu Warszawa, inspirujące dekoracje ślubne w Reducie Banku Polskiego, rozgrzany do czerwoności parkiet i wreszcie chwile oddechu przed soczyście czerwonymi drzwiami wejściowymi. Zobaczycie to sami – zapraszam na reportaż ze ślubu Justyny i Mateusza!
Podobał się Wam reportaż ślubny Justyny i Mateusza?
Przygotowujecie swój niepowtarzalny ślubu i szukacie fotografa? Zapraszam do kontaktu 🙂